DARUJTE

Pohodová cyklojízda pro celou rodinu startuje první prázdninovou sobotu 29. června ze Studénky. Na malé i velké cyklisty čeká jízda alejemi a loukami podél řeky Odry v Chráněné krajinné oblasti Poodří s naučnými zastávkami, stromolezeckými aktivitami a hrami v přírodě. Z účastníků vylosujeme výherce dětského kola. Záštitu nad akcí převzal starosta Studénky Libor Slavík.

Děti, dospělí, milovníci cykloturistiky a přírody si mohou vybrat ze dvou tras podle náročnosti. Cestou účastníky čekají mnohá překvapení a také komentované zastávky s místními znalci a pamětníky, kteří znají historky z Poodří i příběhy nenápadných obyvatel starých stromů.

Plánované zastávky:

  • Bartošovice zámek
  • Petřvaldík u lávky přes Odru
  • Jistebník na hrázi rybníka
  • Studénka u Pasečného mostu

Nejen pro účastníky cyklojízdy bude ve Studénce připraven doprovodný program v režii místních spolků, hry a soutěže pro celou rodinu, vystoupení souboru Mažoretky Petra Studénka a mnoho dalšího. 

Všichni účastníci se mohou po skončení cyklojízdy těšit na losování registračních čísel o ceny. Ve hře budou piva z místního pivovaru Dejf, originální pásky z duší od Boio, knihy o stromech z nakladatelství Kazda nebo Nakladatelství MH a další. Hlavní cenu dětské kolo věnovala  firma 4EVER.

 TDA plakat


Donation heart3x

 

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Přečtěte si více o tom, jaké zásady dodržujeme.