DARUJTE

Cyklojízda na podporu alejí v České republice a projektu na ochranu páchníka hnědého v Poodří.

Pojeďte s námi na kole i letos objevovat Poodří. Startovným přispějete na realizaci konkrétních aktivit spojených s ochranou stromů a alejí (výsadba stromů a alejí, obnova hlavatých vrb, provoz ekoporadny a další) v rámci kampaně Zachraňme stromy! a projektu na ochranu páchníka hnědého v Poodří.

Kdy: sobota 18. července 2020

Registrace cyklistů:  8:45-9:30

Start cyklojízdy: 10:00

Start a cíl: Suchdol nad Odrou, u Muzea Moravských bratří

Trasa: za stromy a alejemi podél meandrů Odry

Kdo jezdí: děti i dospělí, milovníci cykloturistiky

Využijte možnost >>on-line registrace >>> se zvýhodněným startovním poplatkem. On-line registrace budou ukončeny v úterý 14.7. Cyklojízda má omezenou kapacitu.

 V cíli Vás čekají výtvarné dílničky, soutěže, kvízy a na závěr celého dne slosování startovních čísel s možností zajímavých výher. Tour de aleje letos startuje v Suchdole nad Odrou. Děti se mohou těšit na divadelní pohádku a pásmo písniček od Milana Šťastného.

Akce se koná pod záštitou starosty městyse Suchdol nad Odrou Ing. Richarda Ehlera.

Patronem cyklojízdy se stal Vilém Dubnička, herec, režisér, moderátor, textař, se kterým se možná setkáváte na Cyklotoulkách. Podívejte se na jeho videopozvánku. 

Vilm Dubnika

 

VÝHRY A ODMĚNY

Všichni cyklisté obdrží startovací balíček s drobnými dárky a lehkou svačinkou od našich sponzorů, např. müsli tyčinky EMCO, děti navíc pyré od společnosti CATUS. Pitný režim pomůže zajistit minerální voda JESENICKÝ PRAMEN.

Děti se v cíli mohou těšit také na odměny za absolvování cyklojízdy nebo dalších soutěží. Např. medíky, které dodá Rodinné včelařství Klinkovští.

Registrační čísla budou po ukončení cyklojízdy slosována (v případě on-line registrace čísla obdržíte na místě).

A na co se těšit v tombole? Určitě na dětské kolo od společnosti 4EVER s.r.o.  Městys Suchdol nad Odrou věnuje koloběžku pro dospělé. V dětské tombole se také bude losovat pískoviště a hmyzí domeček. Oboje věnovala firma ČISTÉ DŘEVO

Akce se koná s podporou Moravskoslezského kraje.

2457MTc 768x261

Více informací najdete na https://aleje.org/tour-de-alej/tour-de-aleje-2020.

Těšíme se na viděnou na startu!

 


Donation heart3x

 

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Přečtěte si více o tom, jaké zásady dodržujeme.