DARUJTE

Poodřím pěšky nebo na kole, hravě po celé prázdniny.              tour de aleje barevne

KDY: 8.7. - 5.9.2021

KDE: využijte našeho originálního průvodce a vytvořte si trasu podle vašich představ a možností      

KDO JEDE, TEN HRAJE!

 

I letos se sportovní nadšenci a milovníci přírody mohou zůčastnit letní cyklojízdy Tour de aleje, mohou si ji navíc vytvořit přesně podle svých představ a možností. Cyklojízda letos dostala novou podobu a místo hromadné organizované cyklojízdy si můžete zvolit vlastní vlastní trasu za poznáním kdykoli se vám bude chtít.

Poznávat krajinu Poodří můžete po celé prázdniny, současně zápisným podpoříte naše aktivity spojené s ochranou stromů a alejí (výsadba nových stromů a alejí, obnova hlavatých vrb, provoz ekoporadny atd.) v rámci Kampaně Zachraňme stromy a projektu na chranu brouka páchníka.

>>>Registrovat se můžete online zde.<<< Po zaplacení startovného získáte unikátní kód, který vám umožní přístup k exkluzivnímu obsahu webu - videopozvánky do zajímavých míst, rozhovory s odborníky na slovo vzatými, průvodce po známých i méně známých oblastech. Máte rádi kvízy a úkoly? Potom je pro vás připraven herní plán pokrývající Poodří i jeho okolí, zabaví se jednotlivci, rodiny s dětmi i větší skupiny. Jste kreativní a rádi malujte nebo píšete? Pošlete nám obrázek nebo příběh o hlavaté vrbě či starém dubu, fantazii se meze nekladou a zúčastnit se mohou všechny věkové kategorie. Chybět nebude ani tradiční tombola o pěkné ceny.

Tiskovou zprávu si můžete přečíst na webu Arniky.

Chcete vědět víc? Navštivte přímo web Tour de aleje 2021!

TDA 21 plakat A2 online     PLAKÁT KE STAŽENÍ ZDE


Donation heart3x

 

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Přečtěte si více o tom, jaké zásady dodržujeme.