DARUJTE

Rok se s rokem sešel, léto už je nenávratně pryč a na svoje místo v krajině už čeká dalších více než 300 stromů. Sazenice a další výsadbový materiál jsme nakoupili v předstihu také díky podpoře Ministerstva životního prostředí z programu na podporu nestátních neziskových organizací. Přidáte se letos opět k nám? 

Kdy a kde?

23.10.   Petřvaldík

28.10.   Polanka nad Odrou (k.ú. Svinov)

Jak se můžu přihlásit?

Přihlásit se můžete jednoduše tím, že napíšete vámi zvolený termín a počet osob na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my vám pošleme bližší informace. :-)

 

Jak vypadá běžný výsadbový den?

Ráno se kolem 9:00 sejdeme na určeném místě. Povíme si o tom co proč a jak vysazujeme, odborník provede ukázkovou výsadbu, takže budete vědět jak na to. Následně si rozdělíme úkoly a připravíme materiál k výsadbě. Jámy pro sazeničky budou většinou připravené, takže se můžeme věnovat kvalitnímu zasazení stromku. Připraveno bude menší občerstvení i teplý čaj, svačinku si pro jistotu vezměte. V závislosti na počasí a tempu sázíme zhruba do 16:00, záleží na vašich možnostech.

Co budu potřebovat?

Potřebovat budete určitě vhodné oblečení a obuv, dle předpovědi počasí. I když bude hezké počasí, ranní rosa umí promočit boty. Nezapomeňte několik vrstev oblečení, při práci se zahřejete, tak ať si máte co svléknout a doobléknout. Pracovní pomůcky (rýče, lopaty, nůžky) budou k dispozici, vhodné však je vzít si vlastní pracovní rukavice, bude se Vám v nich pracovat nejspíš lépe než v erárních.

Je akce vhodná pro rodiny s dětmi?

Ano, akce je vhodná i pro rodiny s dětmi.

plakat vysadby2021 miniatura    POZVÁNKA - PLAKÁT KE STAŽENÍ


Donation heart3x

 

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Přečtěte si více o tom, jaké zásady dodržujeme.