DARUJTE
Iniciativa Sázíme budoucnost včera ocenila spolek Arnika za 345 vysazených stromů v loňském roce. Výsadba proběhla v CHKO Poodří v rámci projektu na záchranu brouka páchníka. Ocenění patří také místním spolkům, žákům základních škol a obcímStaré Vsi nad Ondřejnicí a Studénce, kteří se na výsadbě podíleli. Děkujeme!
 

Cenu udělila iniciativa Sázíme budoucnost za nejvíce vysazených stromů v kategorii Spolky a neziskové organizace na výročním setkání zástupců iniciativy v úterý 25. února 2020 v Brně za přítomnosti ministra životního prostředí Richarda Brabce. Kromě Zlatého rýče obdržela Arnika také diplom a poukázku na sazenice šesti ovocných stromů v hodnotě 6 tisíc korun. Cenu převzala koordinátorka  projektu a kampaně Poodří žije Marcela Klemensová z Arniky. 

„Z ocenění máme obrovskou radost. Jsme rádi, že jsme součástí velké iniciativy a můžeme přispět k obnově a ozdravení naší krajiny. Ve výsadbě budeme rozhodně pokračovat. Letos plánujeme v Poodří vysadit dalších 300 stromů. Rýč i sazenice se nám proto budou velmi hodit,“ říká Marcela Klemensová z Arniky. 


Donation heart3x

 

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Přečtěte si více o tom, jaké zásady dodržujeme.